Dėmesio! Persikėlėme į www.durmstrang.omgforum.net laukiame visų tenai!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~antra pamoka~

4 posters

Go down

~antra pamoka~ Empty ~antra pamoka~

Rašyti  Joana Maj Št. 09 27, 2008 4:36 am

Joana atejo i siltnami.
- Sveiki mokiniai.Siandien persodinsim Zodingasias gebenes.Jas reikia persodinti su slibino odos pirstinemis.
1. Perskaitykite iš knygos "Augalai" 5 psl.
2. Persodinkite gebenes


Citata:


Žodingoji Gebenė
~antra pamoka~ Hedera_helix_%20Goldheart
Ji nepavojinga. Mėgsta kalbėti. Vaikų praminta "fyfa". Kalba apie gėlių madas. yra rožinės spalvos. Įsitikinusi, kad yra vienintelė pasaulyje, nors jų yra daugiau negu magiškųjų pienių. TAČIAU turi nuodingų dulių, jas paleidžia kai nekalbi apie tai, ką jos mėgsta. Dulkių poveikis - Išberimas 3 valandoms. Išsipūti kaip kopūstas. Persodinimas:
1. Pasisveikinkite
2. Paklausinėkite jos apie malonius dalykus.(pvz: apie spalvas,ora..)
3. Pasakykite, jog pernešite ją į geresnę vietą.
4. Paimkite už stiebo
5. Patraukite
6. Įdėkite į vazonėlį
7. Apkapstykite žemėmis.

O stai ir darbai
K.D.:Persodinti Zodingaja gebene(kiek norit.Kuo daugiau-tuo geriau)Pristatyti i cia Iki spalio 6d.
N.D.Kuom jum patiko Zodingoji gebene(viska is galvos)Apie 5-10 sakiniu)Pristatyti i PM iki spalio 10d.
Joana Maj
Joana Maj
Koledžo vadovas

Pranešimų skaičius : 261
Join date : 2008-07-31
Age : 28

Atgal į viršų Go down

~antra pamoka~ Empty Re: ~antra pamoka~

Rašyti  Aistyte Naron Št. 09 27, 2008 4:46 am


Is kuprines isitraukusi knyga, atsiverte 5 puslapi ir nusiziovavusi pradejo skaityti. Perskiciusi uzsidejo slibino odos pirstines ir nuskubejo prie Zodinguju gebeniu.
Pasiemusi tuscia vazoneli meiliu balseliu prabilo:
-Labas-nusisypsojo.
-Tu tokios nuostabios spalvos, turbut vienintele tokia pasaulyje-toliau vare savo Aiste.-Turetum buti geriau priziurima-manau tau cia per prasta prie kitu.-paemusi uz stiebo patrauke, idejo i vazoneli ir graziai apkapste zememis. Nuejo prie mokytojos:
-Jau baigiau-syptelejo.
Aistyte Naron
Aistyte Naron
Profesorius

Pranešimų skaičius : 176
Join date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

~antra pamoka~ Empty Re: ~antra pamoka~

Rašyti  Joana Maj Št. 09 27, 2008 4:49 am

Joana pasižiūrėjo i gebenę.
-Šaunuolė!-tarė mokinei.-30taškų grifų gūžtai.
Joana Maj
Joana Maj
Koledžo vadovas

Pranešimų skaičius : 261
Join date : 2008-07-31
Age : 28

Atgal į viršų Go down

~antra pamoka~ Empty Re: ~antra pamoka~

Rašyti  Aistyte Naron Št. 09 27, 2008 4:50 am

-Aciu.
Aistyte Naron
Aistyte Naron
Profesorius

Pranešimų skaičius : 176
Join date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

~antra pamoka~ Empty Re: ~antra pamoka~

Rašyti  Joana Maj Št. 09 27, 2008 4:53 am

-Prašom!-nusišypsojo mokinei.
Joana Maj
Joana Maj
Koledžo vadovas

Pranešimų skaičius : 261
Join date : 2008-07-31
Age : 28

Atgal į viršų Go down

~antra pamoka~ Empty Re: ~antra pamoka~

Rašyti  Aistyte Naron Št. 09 27, 2008 4:54 am

-Jau galiu eiti?-nedrasiai paklause.
Aistyte Naron
Aistyte Naron
Profesorius

Pranešimų skaičius : 176
Join date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

~antra pamoka~ Empty Re: ~antra pamoka~

Rašyti  Joana Maj Št. 09 27, 2008 6:59 am

-taip,tik nepamiršk namų darbų-maloniai tarė.
Joana Maj
Joana Maj
Koledžo vadovas

Pranešimų skaičius : 261
Join date : 2008-07-31
Age : 28

Atgal į viršų Go down

~antra pamoka~ Empty Re: ~antra pamoka~

Rašyti  Aistyte Naron Št. 09 27, 2008 11:59 am

-Zinoma.-pasake ir atsisveikinusi isejo.
Aistyte Naron
Aistyte Naron
Profesorius

Pranešimų skaičius : 176
Join date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

~antra pamoka~ Empty Re: ~antra pamoka~

Rašyti  Ariana Dumbldor Pir. 09 29, 2008 6:19 am

Ariana perskaite viska ka liepe mokytoja, tada uzsimove slibino pirstines ir nuejo prie vazonelio su gele:
-Sweika:-mandagiai pasisveikino:-kaip sekasi? Graziai atrodai, man patinka tavo isvaizda, turbut labai prisiziuri. Siandien grazus oras tiesa? As pamaniau kad tau butu daug geriau jei stovetum toj vietoj:-Ariana parode pirtu ten kur sviete saule ir stovejo jos vazonelis. Ji truktelejo gele uz stiebo ir graziai perkele i kita vazonele, tada apkapste zememis ir tare:
-na vat, grazuole cia tau kur kas geriau, ir atrodai dar grazesne, tada sa jau savo darba padariau.
Taip mergaite persodino tris geles tada nunese profesorei parodyti.
Ariana Dumbldor
Ariana Dumbldor
Pirmakursis

Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2008-09-26

Atgal į viršų Go down

~antra pamoka~ Empty Re: ~antra pamoka~

Rašyti  Joana Maj Pen. 10 03, 2008 3:02 am

-Šaunuolė,Ariana.20taškų GG
Joana Maj
Joana Maj
Koledžo vadovas

Pranešimų skaičius : 261
Join date : 2008-07-31
Age : 28

Atgal į viršų Go down

~antra pamoka~ Empty Re: ~antra pamoka~

Rašyti  Christina Herrera Št. 10 11, 2008 6:33 am

Christina įėjo į šiltnamį. Nors lauke nebuvo labai šilta, tačiau šiltnamyje buvo labai tvanku. Langai buvo purvini, atrodė lyg šimtą metų būtų nevalyti. Mergaitė atsistojo prie didelio, viduryje šiltnamio besidriekiančio stalo. Stebėdama kaip mokiniai persodina žodingąją gebenę nedrįso paklausti ar sunku. Tačiau iš mokinių minų ir iš to kaip jie tai darė nebuvo sunku suprasti jog taip. Perskaičiusi aprašymą apie augalą mergaitė negalėjo sulaikyti nuostabos. "Kalbanti gėlė?! Man teks kalbėtis su ja apie madas, antraip ji paleis į mane savo nuodingąsias dulkes ir aš liksiu spuoguota 3 valandas!" Mergaitė sunkiai patikėjo tuo, tačiau netrukus tuo įsitikino išgirdusi kitų mokinių persodinamas gėles. "Kagi. Neturėtų būti sunku, šiektiek nusimanau apie madas taigi gal neliksiu išberta"-svarstė ji. Christina iš kuprinės išsitraukė slibino odos pirštines ir jas užsimovė. "Neįtin patogios, bet juk reikės su jomis būti tik keletą minučių. Pakenčiama"-mergaitė pasistatė arčiau savęs vazonėlį. Gėlė atgręžė į mergaitę savo rožiniai žalius lapus. "Keista gėlė"-pamanė ji.
-Labas..... Hmmm, tai kaip tau šita aplinka, ar neperkaršta, ar neperšalta?-Christina pabandė nusišypsoti. "Kvailai jaučiuosi kalbėdama su gėle"-mergaitės šypsena tuoj pat dingo vos tik gėlei prašnekus apie madas. "To betrūko, kad dar ir gėlės rengtųsi kaip ir žmonės"-sutriko mergaitė, tačiau to akivaizdžiai neparodė.
-Žinai tavo spalva yra mano mėgstamiausia. Dievinu rūžavą spalvą. Kiti mano jog rūžavą mėgsta tik "Fyfos". Aš taip nemanau, nes nesu fyfa. Šiaip rožinė spalva neša sėkmę, esu girdėjusi apie tai.-gėlė palinkčiojo savo lapus tarsi pritardama mergaitės žodžiams.-Tu man pritari? Regis radome bendrą kalbą. Kaip malonu,-mergaitė nusišypsojo.-Taigi ko čia dar tavęs paklausus..... Koks tavo mėgstamiausias metų laikas?
Gėlė susigūžė. Christina išsigando, kad pasakė kažką netaip, tačiau greitai perėjo prie kitos temos.
-Tau čia gerai? Man atrodo, kad šis vazonėlis per mažas. Tau reikėtų daugiau erdvės. Nesupyktum jai persodinčiau tave į kitą vazonėlį?
Gėlė papurtė savo lapus.
-Puiku,-mergaitė susirado didelį vazonėlį ir pasiėmusi jį įpylė i jį žemių.-Tik nieko nedaryk,-Christina atsargiai paėmė augalą už stiebo ir patraukė. Augalas išsirovė su visomis šaknimis. Tada mergaitė atsargiai pernešė jį į kitą vazonėlį. Gėlė sugurgė.
-Kas yra? Ar ką blogai padariau?-gėlė labiau išskleidė savo lapus.-Nieko? Gerai tada.....
Mergaitė patenkinta, kad gerai sutaria su gėle apkapstė ja žemėmis ir paglostė jos lapelius.
-Tu labai gražus ir mielas augalas. Man buvo malonu su tavimi pabendrauti, bet jau tuoj baigsis pamoka ir man teks išeiti.-gėlė nuleido savo lapelius.-Tačiau nesijaudink, aš būtinai tave aplankysiu,-mergaitė nusišypsojo.
-Jau, profesore!-tada ji atsigręžė į gėlę.-Lik sveika, žodingoji gebene!-pamojo jai ir nusimovusi pirštines įsimetė jas į kuprinę ir išėjo iš šiltnamio.
Christina Herrera
Christina Herrera
Pirmakursis

Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2008-10-05

Atgal į viršų Go down

~antra pamoka~ Empty Re: ~antra pamoka~

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume